Bagażniki dachowe – wypożyczalnia – Carboxy – Łódź

Wypożyczalnia bagażników zamknięta!!!

Wypożyczalnia bagażników dachowych Taurus ŁódźBoxy – bagażniki dachowe to świetne rozwiązanie pozwalające w skuteczny a także bezpieczny sposób zwiększyć przestrzeń załadunkową auta – kliknij tutaj. Wielu producentów proponuje różnorodne boxy tak aby każdy klient mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Najprostszy podział bagażników to taki ze względu na pojemność oraz nośność. Pod uwagę należy również wziąć rozmiar ze względu na typ przewożonego ładunku. Innego rodzaju box samochodowy będziemy potrzebować w celu przewożenia w nim nart, a innego w celu przewożenia walizek, wózka dziecięcego czy sprzętu sportowego. W pierwszym przypadku box naturalnie powinien być dłuższy a w drugim szerszy i głębszy.

W naszej wypożyczalni boxów dachowych na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do własnych potrzeb. Proponowane przez nas boxy firmy Taurus posiadają świetne właściwości aerodynamiczne, nie wibrują, nie hałasują oraz zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa przewożonych ładunków.

Jakie boxy dachowe u nas wypożyczysz?

Taurus altro 460 czarny carbon
Taurus Altro 460

Altro 460 w kolorze czarnego carbonu to box dachowy o pojemności 460 litrów. Jego dokładne wymiary to 185 cm (długość) x 78 cm (szerokość) x 41 cm (wysokość). Jest bardzo uniwersalny, jego optymalne wymiary, aerodynamiczna linia i płaskie dno gwarantują wysoki komfort użytkowania.

Cechy szczególne:

 • szybki montaż dzięki innowacyjnemu systemowi UltraRapid
 • bezpieczny 3 punktowy centralny zamek
 • otwieranie jednostronne
 • blokowanie klucza w przypadku niedomkniętego boxa
 • Certyfikaty TUV – GS/NORD
 • taśmy do przymocowania bagażu

Taurus extreme 400Taurus Xtreme 400

Najbardziej podstawowy model z rodziny boxów Xtreme, jego maksymalna pojemność to 400 litrów. Zwiększona długość i szerokość sprawia, że bez problemu pomieści do 5 par nart lub 4 deski snowboardowe. Dokładne wymiary Taurusa Xtreme 400 to 195 cm (długość) x 78 cm (szerokość) x 34 cm (wysokość).

Cechy szczególne:

 • szybki system montażowy Quick Fixing
 • jednostronne, boczne otwieranie
 • bezpieczny 3 punktowy centralny zamek
 • montowany na stalowych belkach dachowych o szerokości do 7 cm lub belkach aluminiowych z rowkiem „T”
 • Certyfikaty TUV – GS/NORD oraz ISO, norma City Crash

Taurus extreme 600 czarny carbonTaurus Xtreme 600

Największy box-bagażnik dachowy z rodziny Xtreme, jego pojemność to 600 litrów co wystarczy na przewiezienie w nim pokaźnego zestawu akcesoriów dla całej rodziny. Wymiary Taurusa Xtreme 600 to 195 cm (długość) x 95 cm (szerokość) x 44 cm (wysokość).

Cechy szczególne podobno jak w przypadku Xtreme 400 z tą różnicą, że Xtreme 600 posiada dwustronne otwieranie.

Taurus extreme II 450Taurus Xtreme II 450

Solidny i niezawodny box o pojemności 450 litrów. Charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz poprawionymi właściwościami aerodynamicznymi. Jego dokładne wymiary to 195 cm (długość) x 78 cm (szerokość) x 38 cm (wysokość).

Cechy szczególne podobno jak w przypadku Xtreme 600, również dla ułatwienia załadunku i rozładunku jest dwustronnie otwierany.

Instrukcja i warunki wypożyczenia

W celu dokonania rezerwacji konkretnego boxa prosimy o kontakt telefoniczny. Po potwierdzeniu dostępności w określonym terminie prosimy o opłatę rezerwacyjną w wysokości 100 zł na nasze konto 12114020170000470212979274 w tytule przelewu wpisując numer rezerwacji. W przypadku rezygnacji z rezerwacji na mniej niż 2 tygodnie przed uzgodnionym dniem wypożyczenia opłata rezerwacyjna nie jest zwracana.

W dniu wypożyczenia pobieramy kaucję w wysokości 500 zł. Kaucja zwracana jest w dniu oddania nieuszkodzonego sprzętu.

Fachowy montaż wypożyczanego boxa gratis.