Platformy rowerowe – bagażniki na hak – wypożyczalnia – Łódź

Posted on: 6 lipca, 2016, by :

Wypożyczalnia platform zamknięta!!!

Wypożyczalnia platform rowerowych- bagażnik na hak ŁódźPlatformy rowerowe montowane do haka holowniczego umożliwiają przewożenie od 1 do 4 rowerów. Są bardzo łatwe w montażu między innymi dlatego, że nie potrzebujemy do nich bagażnika bazowego jak w przypadku uchwytów rowerowych montowanych na dachu auta.

Jeśli chcesz przeżyć niezwykłą przygodę z rodziną lub przyjaciółmi i zabrać ze sobą kilka rowerów bagażnik rowerowy montowany na haku holowniczym będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Montaż i demontaż platformy jest bajecznie łatwy, szybki i wygodny, a przy tym zapewnia maksymalną wytrzymałość i bezpieczeństwo. Poza tym po zakończeniu podróży możemy go złożyć aby nie zajmował za dużo miejsca.

W przypadku prawidłowego montażu nie ma możliwości aby rower zamocowany na platformie spadł. Podczas testów załadowuje się obciążenie dwukrotnie przekraczające dopuszczalną ładowność i robi symulacją przejazdu dwa razy dookoła świata. Jeśli bagażnik przerwa taki test na pewno będzie wystarczające bezpieczny dla dowolnych rowerów.

Jakie platformy – bagażniki na hak proponujemy?

 

Platforma rowerowa Taurus alfa plus 3 + 1Taurus Alfa Plus 3 + 1

Aluminiowa, stabilna i bezpieczna platforma do transportu do czterech rowerów jednocześnie. Szybki montaż do haka holowniczego. Posiada homologację EEC TYPE-APPROVAL CERTIFICATE. Wypożyczenie już od 25 zł za dobę.