Uchwyty – bagażniki rowerowe – wypożyczalnia – Łódź

Wypożyczalnia bagażników zamknięta!!!

Wypożyczalnia uchwytów - bagażników rowerowych ŁódźZa pomocą specjalnie zaprojektowanego uchwytu rowerowego przystosowanego do auta osobowego możesz zabrać swoje dwa kółka w dowolne miejsce. Profesjonalne bagażniki rowerowe zapewniają doskonałą stabilność nawet podczas jazdy po bezdrożach.

Istnieje wiele różnych typów uchwytów rowerowych, które możemy podzielić np. ze względu na sposób montażu. Osoby posiadające przy aucie hak mogą skorzystać z bagażnika zakładanego właśnie na hak. Drugi bardzo stabilny sposób to bagażnik rowerowy na dachu auta . Trzecim sposobem jest przymocowanie roweru do tylnej klapy samochodu, nie jest to jednak zalecane ze względu na możliwość porysowania zarówno auta jak i roweru.

Bagażnik rowerowy mocowany na hak będzie optymalny dla aut wysokich np. duży SUV czy auto terenowe. Platforma ta posiada specjalnie zaprojektowane rynienki do pewnego przymocowania kół roweru. Cały montaż trwa tak naprawdę kilkanaście sekund, jeśli posiadamy przy aucie hak holowniczy to nie powinniśmy się dłużej zastanawiać.

Dla aut niskich, nie posiadających haka zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie uchwyt rowerowy montowany na dachu. Cała platforma składa się z bagażnika bazowego czyli poprzecznych belek i właśnie uchwytu. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy typ dachowego uchwytu rowerowego. Rower stoi stabilnie w specjalnie wyprofilowanej rynnie, a dodatkowo jest podtrzymywany specjalną łapą zwaną szczypcami.

Jakie uchwyty – bagażniki rowerowe proponujemy?

 

Uchwyt Taurus BikeUp pro aluminiowyAluminiowy Taurus BikeUp

Uchwyt montowany na belkach bazowych dachu samochodu, przystosowany do rowerów o średnicy ramy od 30 do 60 mm. Solidna i pewna konstrukcja, wypożyczenie już od 5 zł za dobę.

Uchwyt rowerowy Whispbar upright wb201

Whispbar Upright WB201

„Najinteligentniejszy” bagażnik rowerowy mocowany za ramę. Dzięki technologii SmartHold zapewnia precyzyjną siłę uchwytu bez potrzeby zdejmowania przedniego koła.  Wypożyczenie już od 12 zł za dobę.